loader

ładowanie...Centrum Fizjoedukacji ANIMUSZ

Kursy dla fizjoterapeutów
Kurs terapii manualnj  - osteopatia strukturalna - osteopatia funkcjonalna

 
Organizowane przez nas kursy terapii manualnej i osteopatii oparte są na wzorcach programowych międzynarodowej szkoły osteopatii ESO (European School of Osteopathy).
Osteopatia strukturalna, krótko dźwigniowe mobilizacje HVT, to doskonale dopracowana i kompleksowa metoda wykrywania i leczenia odwracalnych zaburzeń funkcji kręgosłupa i stawów obwodowych.
Do metod funkcjonalnej terapii manualnej zaliczamy terapię powięziowo-mięśniowej, stabilizację i równoważenie napięć więzadłowych BLT, terapię z zastosowaniem technik energetyzacji mięśni EMT, terapię wisceralną – terapia narządów wewnętrznych.
Metody te zostały zaakceptowane przez europejskich fizjoterapeutów i utrzymują się w głównym nurcie współczesnej rehabilitacji.
W Polsce budzą one, co raz większe zainteresowanie, zarówno ze strony fizjoterapeutów jak i pacjentów, poszukujących skutecznej pomocy
NASZE ATUTY
  • Zezwalamy na filmowanie lub nagrywanie kursów na dowolne nośniki elektroniczne.
  • Każdy kurs jest kompleksową całością, obejmującą diagnostykę, praktyczną naukę technik terapii oraz wiedzę z zakresu anatomiczno-fizjologicznych podstaw działania danej metody.
  • Wydajemy zaświadczenia MEN.
  • Nasze kursy dla fizjoterapeutów sa punktowane przez NFZ
  • Nasze kursy prowadzone są przez specjalistów z ogromnym doświadczeniem w pracy klinicznej oraz dydaktycznej. Są oni pasjonatami, którzy potrafią w interesujący sposób przekazać swoje umiejętności i wiedzę.
  • Odkrywane na naszych kursach tajniki terapii manualnej przynoszą wymierne korzyści dla fizjoterapeutów i rehabilitantów. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie i podziękowania, jakie otrzymujemy od absolwentów poprzednich edycji.
  • Zapewniamy, że kursy terapii manualnej w Centrum Fizjoedukacji są jedną z najlepszych, w pełni profesjonalnych ofert na
    brynku.

 
Kurs Osteoptii Strukturalnej  - metoda krótkirj dźwigni HVT
 
Kurs Osteopatii Funkcjonalnej
 
Kurs drenażu limfatycznego